Ana SayfaSosyal MedyaKim Kardashian, Hikayesinde Türkleri Kötüleyici İçerik Paylaştı!

Kim Kardashian, Hikayesinde Türkleri Kötüleyici İçerik Paylaştı!

Ermeni Asıllı, Amerikalı Sosyetik olan Kim Kardashian manken, aktris, stilist, kıyafet perakendecisi ve televizyon kişiliğidir. En çok sosyal hayatıyla, “Keeping Up with the Kaowa” çıkması ile bilinmektedir.

Kardashian baba tarafından Ermeni, anne tarafından İskoç ve Hollanda kökenlidir. Babası Robert Kardashian O.J Simpson’ın avukatı olarak ünlenmiş ve 30 eylül 2003’te ölmüştür. Annesi Kris Jenner 1989’da Robert’ten boşanmış ve eski Olimpiyat atleti Bruce Jenner ile 1991’de evlenmiştir. Kardashian ‘ın üç öz kardeşi vardır.

kim kardashian

Kim, Saatler önce sosyal medya platformu olan Instagram, üzerinden bir paylaşımda bulundu. Paylaşımı Türklere karşı kin ve nefret içeren bu paylaşım hakkında birçok Türk fenomen tepkisini gösterdi.

kim kardashian

Kardashian’ın Instagram üzerinden paylaştığı hikayesinde şu sözler yazıyordu;

Kim, “The Ottoman Turks next went after Women and CHILDREN” yani Türkçe’ye çevrilmiş hali olarak; Türkler 1.5 milyon Kadını ve Çocukları öldürdü. “These are my ancestors..” Onlar benim Atalarım. “That were starved raped & slaughtered” Tecavüze uğradılar ve Katledildiler. “By 1917, over 1.5 million Armenians were killed” 1917’de 1.5 Milyondan fazla Ermeni Öldürüldü.

kim kardashian

Görseller ile birlikte bu yazıları paylaşan Kim Kardashian hakkında Yusuf Aktaş’da sessiz kalmadı. Namı Diğer Reynmen 58 dakika önce, hikayesinde Kim Kardashian’ı şikayet ettiğini belirten bir görsel paylaştı.

Buna ek olarak kadın ve erkek sosyal medya platformu fenomenlerinden bir çok kişi buna tepki gösterdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir