Ana SayfaGüncelLinkedIn, Clubhouse benzeri özelliği test ediyor!

LinkedIn, Clubhouse benzeri özelliği test ediyor!

İş dünyasının sosyal medyası deyince aklımıza gelen ilk platform şüphesiz LinkedIn. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, Clubhouse ve Twitter Spaces benzeri özelliğini test etmeye başladı. İşte detaylar

linkedin

Clubhouse benzeri özellik LinkedIn’e geliyor!

Bugün itibariyle LinkedIn, son zamanların popüler platformları olan Spaces ve Clubhouse özelliklerini barındıran bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor. TechCrunch’ın haberine göre şirket, bu ay içinde kullanıcıların diğer kullancılar ile sesli ortamda buluşabilecekleri bir platformu erişime açacak. Bu özellik ile toplantı sahipleri tartışmaları yönetebilecek, katılımcılar ise etkinlikler sırasında ve sonrasında birbirleriyle konuşabilecekler. Sesli görüşmeler, sadece şirket içinde kullanılabilecek. Yani herkese açık yayınlar yapmak henüz söz konusu değil.

Özellik şu anda test ediliyor 

Tamamen ücretsiz olacak bu özellik şu anda test aşamasında. Özelliğin yakın zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor. Peki siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Özelliği kullanacak mısınız? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir