Ana SayfaGüncelTwitter Spaces için önemli güncelleme!

Twitter Spaces için önemli güncelleme!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Twitter. Şirket, bu zamana kadar kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, sahip olduğu Clubhouse benzeri platform olan Spaces için önemli bir yenilik yaptı. İşte detaylar

 

 

twitter spaces

Spaces yayınlarına gizlilik ayarı geliyor!

Bugün itibariyle Twitter kullanıcıları, yapacakları Space yayınlarına kimlerin katılabileceğini belirleyebilecek. Buna göre artık kullanıcılar, yaptıkları Spaces yayınlarının gizliliğini, Herkese açık, Sadece davet edilen kişiler ve Takipçiler olarak değiştirebilecekler. Özellikle Sadece davet edilen kişiler modunda özel toplantılar yapmak mümkün olacak.

Uzun zamandır beklenen bir özellikti

Son zamanların en popüler platformlarından olan Twitter Spaces için bu yenilik, uzun bir süredir bekleniyordu. Çünkü, kullanıcıların yaptıkları yayınlarda istemedikleri kişiler girince bu durum kullanıcıları olumsuz etkileyebiliyordu. Bugün gelen güncelleme ile bu sorun tamamen ortadan kalktı.

Özellik şu anda test ediliyor

Özellik şu anda test aşamasında ve yakın zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak. Yeni bir gelişme olması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir