Ana SayfaGüncelLinkedIn gönderilerine zamanlama özelliği geliyor!

LinkedIn gönderilerine zamanlama özelliği geliyor!

LinkedIn, iş ve çalışan aramak söz konusu olduğunda kesinlikle en iyi platformlardan biridir. Dünyanın her yerinden insanlar ve işe alım görevlileri bu özel ağda bulunur, bazıları iş, bazıları ise çalışan arar.

Bu web sitesinin büyük talep görmesiyle, LinkedIn’in bu kadar çok sevilen web sitesinin yalnızca daha büyük gelişmeler görmesini sağlaması doğaldır. Bu nedenle, LinkedIn Genel Merkezindeki insanlar, bu alanı dünden daha iyi hale getirmek için her gün büyük çaba sarf ediyor.

Son zamanlarda, platform başka bir harika değişiklik gördü. Uygulama araştırmacısı Nima Owji kısa süre önce platformun yeni bir zamanlama seçeneği sunmak için çalıştığını tweetledi. Bununla birlikte, zamanlama seçeneği yeni bir trend olmasa da, son gelişmeler birleşik bir akışla birlikte geliyor.

Birçok üçüncü taraf uygulaması daha önce LinkedIn’de zamanlamaya izin vermiş olsa da, platform içi güncellemenin daha faydalı olduğu kanıtlanacak. Kullanıcılar, gönderilerinin yayınlanmadan önce istedikleri zamanda gönderilip nasıl görüneceğini görebilecek ve buna göre değişiklik yapabileceklerdir.

Ayrıca, ön elinizi görmek ve değişiklik yapmak harika olsa da, platform aynı zamanda kullanıcılara gönderilerini nasıl değiştirecekleri konusunda rehberlik edecek ve LinkedIn’in dinamiklerine dayalı olarak çok daha çekici ve arkadaş canlısı görünmelerini sağlayacaktır.

LinkedIn’in heyecanını kaybettiği bir zaman vardı, ancak Covid ve birçok insanın işini kaybetmesiyle talep tekrar harekete geçti. Platform bu zamanı kullanmakta ve uzun zaman önce yapması gereken gerekli değişiklikleri yapmaktadır. Devam eden yeni zamanlama özelliği ve mağazadaki daha birçok ürünle, LinkedIn’in yeni görünümünün ne olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Ancak uygulamanın kendisi yeni arayüzün ne zaman ortaya çıkacağını açıklamamış olsa da, herkes tarafından kullanılacağından ve sevileceğinden eminiz.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir