Ana SayfaGüncelLinkedIn, karanlık mod desteğine kavuşuyor!

LinkedIn, karanlık mod desteğine kavuşuyor!

İş dünyasının sosyal medya platformu deyince birçok kişinin aklına ilk olarak şüphesiz LinkedIn geliyor. Şirket, özellikle son zamanlarda yaptığı yeniliklerle adını insanlara daha sık duyurmaya başladı. Son olarak Hikayeler özelliği ile büyük ilgi toplayan şirket, şimdi karanlık mod özelliği üzerinde çalışıyor.

linkedin

LinkedIn, karanlık mod özelliği üzerinde çalışıyor!

Yaptığı sızıntılarla adını çokça duyduğumuz sosyal medya uzmanı Jane Wong, yaptığı paylaşımda LinkedIn’in karanlık mod özelliği üzerinde çalıştığını duyurdu. Jane Wong’un paylaştığı görüntülere baktığımız zaman şirket, siyah bir arkaplan üzerine gri kutucuklar koyarak görsel olarak iyi bir iş çıkartmış.

İlk etapta sadece masaüstü kullanıcıları faydalanabilecek

Ancak LinkedIn tarafından yapılan bu güzel yenilik, ilk etapta sadece masaüstü kullanıcılarına sunulacak. Mobil uygulama için böyle bir yenilik henüz söz konusu değil. Şirket, mobil uygulamaya karanlık mod desteğinin geleceğini aylar önce söylemişti ancak henüz somut bir adım atılmış değil.

İsteğe bağlı açılıp kapatılabilecek

Özelliğin kullanımı isteğe bağlı olacak. İsteyen kullanıcılar sağ üstte bulunan ”Ben” kısmına tıklayarak özelliği açıp kapatabilecek. Kullanıcılarını oldukça heyecanlandıran bu özelliğin kısa süre sonra kullanıma sunulması bekleniyor.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir