Ana SayfaGüncelLinkedIn, karanlık mod özelliğini getiriyor!

LinkedIn, karanlık mod özelliğini getiriyor!

İş dünyasının sosyal medya platformu LinkedIn, hepimizin günde en az birkaç dakikasını harcadığı bir platform. Platformun Microsoft cephesine geçiş yapmasıyla bazı yeni özellikleri getirmekte aceleci olduğunu görmüştük. Bunlardan bazıları faydalı bulunsa da bazıları ise çok geçmeden kaldırılmıştı. LinkedIn’in artık getirmesini istediğimiz karanlık mod, nihayet küresel olarak dağıtılacak.

LinkedIn iki yeni

Karanlık mod desteği nihayet geliyor

Eğer güncel bir Android ya da iOS sürümünü kullanıyorsanız işletim sisteminin sağladığı destekle LinkedIn’de karanlık modu denemiş olabilirsiniz. Ancak bu destek uygulamanın kendisinden gelmediği için hala özelliği deneyimleyemeyen milyonlarca kullanıcı var. Kullanıcı sayısı 770 milyon bandında olan platform, artık her bir kullanıcısına karanlık mod desteğini sunmaya hazırlanıyor.

linkedin karanlık mod

Karanlık mod desteği için geç kalan tek platform LinkedIn değil, Facebook gibi devler bile mobil uygulamada bu desteği yeni getirdi. Sosyal medya uygulamalarında saatlerimizi harcayabiliyoruz ve bu saatler boyunca beyaz ışık, gözlerimizi epey yoruyor. Karanlık mod ile hem bir miktar pil tasarrufu sağlanabiliyor, hem de gözler daha az yoruluyor.

LinkedIn yeni özelliklere yoğunlaştı

Şirket, son zamanlarda karanlık mod gibi yeniliklerin dışında da bir şeyler üzerinde çalışıyor. Daha önce gizlilik odaklı özelliklerin geldiğini ve hatta hikayeler özelliğinin bir süre test edildiğine şahit olmuştuk. Platform son zamanlarda çok ciddi güvenlik skandallarını da manşetimize taşısa da bu açıklarını yeni özelliklerle kapatmak istiyor. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir