Ana SayfaGüncelLinkedIn, yeni bir bağlantı hamlesi yaptı!

LinkedIn, yeni bir bağlantı hamlesi yaptı!

İş dünyasının sosyal medyası olarak bilinen LinkedIn, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Şirket, bugün daha iyi etkileşim sunmak amacıyla profiller ve sayfalar arası bağlantı eklemelerine izin verecek yeni bir özelliği test etmeye başladı. İşte detaylar

linkedin

Daha iyi etkileşim içi LinkedIn, trafiği uygulamaya yönlendirecek kişi ve sayfalar için çıkartma bağlantıları ekleyecek. Uygulama daha önce kullanıcılarına kendi özet akışlarına URL bağlantısını gönderme izni veriyordu, ancak güncellenen politikalarla artık herhangi bir kişinin profil bağlantısını veya sayfa bağlantısını kendi özet akışına ekleyebiliyor.

İşletmeler ve kuruluşların yanı sıra, bu güncelleme bireyler için de yararlı olabilir. Kişisel profil bağlantı paylaşımı seçeneğiyle, profilleri hakkında kolayca bağlantı ve içgörü kazanılabilir. Güçlü ve markalı bir LinkedIn hesabı oluşturmada faydalı olabilir.

Bunun yanı sıra, LinkedIn hikayeleri etkileşim için en etkili yöntem değildi. Bu yeni güncelleme, LinkedIn hikayelerinin yerini alacak, çünkü kullanıcılar daha iyi etkileşim ve gönderilerine ek bilgiler için günlük akışlarında yeni işlevleri kullanabilecekler.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir