Ana SayfaGüncelMark Zuckerberg, Şirketinin Yıllık 'Meta Connect' VR Konferansının 11 Ekim'de Düzenleneceğini Doğruladı

Mark Zuckerberg, Şirketinin Yıllık ‘Meta Connect’ VR Konferansının 11 Ekim’de Düzenleneceğini Doğruladı

Meta , yakın zamanda firmanın CEO’su tarafından onaylandığı üzere, 11 Ekim’de Meta Connect adlı yıllık sanal konferansı aracılığıyla canlı yayınlanacak . Mark Zuckerberg , haberi bir gönderiyle doğrulamak

için Facebook’taki hesabına gitti . Farkında olmayanlar için bu, firmayla ilgili çeşitli konuların tartışıldığı firmanın yıllık etkinliği olarak bilinir. Ve tahmin edebileceğiniz gibi, bu yılın odak noktası kesinlikle Metaverse olacak. Zuckerberg, sadece onları orada görmeyi umduğunu söyleyerek imza atarken dünyaya davetiye gönderirken görüldü. Bu mega sanal konferansın web sitesi, meta veri deposunun nasıl tasarlandığını gösteren bir teaser gönderirken görüldü. Bu nedenle, uyum sağlayanlar umarım yeni bir şey keşfedeceklerdir.

Buna neden, nasıl ve kim tarafından inşa edildiği de dahildir. Ve bu muhtemelen çok ilginç çünkü dijital dünyadaki pek çok kişi, halihazırda halka açıklanmış olandan daha fazla gelişmeyi bilmek istiyor.

Meta, zaman içinde işbirliğinin metaverse’inin başarısının anahtarı olduğundan sürekli olarak bahsetti ve bu yüzden işleri hızlı bir şekilde ilerletmek için yalnızca ortaklıklarına güveniyordu.

Aynı zamanda teknoloji devi, şu ana kadar ne kadar ilerleme kaydedildiğine ve yakın gelecekle ilgili olarak neler bekleyebileceklerine derinlemesine bir bakış sunduğunu iddia ediyor.

Geçen yıl, Meta’nın CEO’su firmasının yeni ismine ışık tutarken görüldü. Ve gördüğünüz gibi, bundan kesinlikle çok yol kat ettik. Meta, şirketin ve bir bütün olarak internetin odak noktasının bir sonraki bölümü olarak hatırladığı, yaklaşmakta olan meta veriye bir selamdı.

Zuckerberg ayrıca organizasyonun Cambria Projesi’nin küçük bir tanıtımını yaparken de görüldü. Bunun firmanın yaklaşmakta olan VR kulaklığı olduğu söyleniyor. Ve evet, tasarım modeli açısından kesinlikle daha pahalı ve daha karmaşık.

Bu ay, Meta CEO’su yeni kulaklığın bu ay nasıl alınacağı ve Connect’te daha fazla ayrıntının nasıl verileceği hakkında konuştu. Beklenti kesinlikle yüksek, ancak potansiyel olarak daha pahalı hale getirmeyi planladıkları gerçeği, enflasyonu gerekçe göstererek bazıları için büyük bir dönüş olabilir.

Sanal etkinlikle ilgileniyorsanız, 11 Ekim’de Facebook’un Reality Labs sayfasındaki Livestream aracılığıyla ayarlamayı unutmayın.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir