Ana SayfaGüncelMessenger üzerinden para gönderme dönemi başlıyor!

Messenger üzerinden para gönderme dönemi başlıyor!

Dünyanın önde gelen mesajlaşma platformlarından biri şüphesiz Messenger. Şirket, bu zamana kadar kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, kullanıcıların birbirine hızlıca para gönderebilmesini sağlayan yeni bir özellik kullanıma sunuldu.

messenger

Kullanıcılar arası para transferi kolaylaşıyor!

Bugün itibariyle kullanıcıların birbirlerine para göndermesine izin verilen yeni özellik Messenger tarafından bazı bölgelerde kullanıma sunulmuş durumda. Bu özellik, kullanıcıların kredi kartı numaralarını girerek karşıdaki kişiye hızlı ve kolay şekilde para göndermesini sağlıyor. Karşıdaki kişi ise banka hesap numarasını girerek parayı hesabına çekebiliyor.

İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nin bazı eyaletlerine sunuldu

Minimum tutar olup olmadığı hakkında henüz bir bilgimiz yok ancak özelliğin çok kullanışlı olacağını söylemek mümkün. Messenger, bu özelliği ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nin bazı eyaletlerinde kullanıma sundu ancak bu özelliğin yakın zamanda ülkemize de gelmesi bekleniyor. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir