Ana SayfaGüncelZoom, daha profesyonel yayınlar için iki uygulama tanıttı!

Zoom, daha profesyonel yayınlar için iki uygulama tanıttı!

Zoom, özellikle Covid-19 ile birlikte büyük bir yükselişe geçti. Karantina döneminde evden çalışmak zorunda kalan devlet kurumları ve iş yerlerinin görüşmeleri genel olarak zoom üzerinden gerçekleşince platformun popülerliği artarak devam etti. Kullanıcılarına daha iyi kullanım alanları yaratmak isteyen şirket, yeni adımlar atmaya devam ediyor.

Zoom, Liminal ile ortak çalışmaya başladı

Şirket, resmi sitesinden yaptığı açıklama ile sanal etkinlikler düzenlemek isteyenlerin oldukça işine yarayacak türden iki uygulamasını duyurdu. ZoomOSC ve ZoomISO, Liminal tarafından tasarlandı ve şirket kendi sitesinde uygulamaları tanıttı.

ZoomOSC ile kullanıcılar, toplantılar ve etkinlikler geliştirirken daha geniş yetkilere sahip oluyor. Açık ses kontrol protokolünü kullanan bu uygulama, konuşmalara donanım denetleyicileri ve medya sunucularını entegre edilmesini sağlıyor.

Bir diğer eklenti olan ZoomISO ise, her katılımcının videosunu ayrı bir şekilde konuşma içerisine atmasını sağlayacak. Profesyonellik vadedilen uygulama büyük çaplı etkinlikler düzenlenirken, daha pürüzsüz bir deneyim sunulması için tasarlandı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir