3 Kasım Cumartesi

Messenger’a çok yönlü bir anket özelliği geliyor

Facebook Messenger’a oldukça uzun zamandır beklenen bir özellik geliyor ve artık uygulama sayesinde çok yönlü anketler yapabilir bir hale geliyorsunuz. Facebook tam anlamıyla çıldırdı diyebiliriz.


Facebook kendi ürünlerine olan ilgisini artık hat safhaya çıkardı ve rakiplerde olan, olmayan birçok özelliği desteklediği için oldukça yenilikçi bir durum ortaya koyuyor. Sizde Messenger kullanıyorsanız artık grup sohbetlerinde anket yapabilirsiniz. Messenger kullanım oranı gün geçtikçe çoğalıyor henüz bir whatsapp değil tabi ki fakat özellikle sosyal medya kısmında örneğin sayfa yöneticileri ve editörleri kendi aralarında haberleşmek adına messenger sistemini kullanıyor.

FACEBOOK MESSENGER İLE HIZLI ANKETLER YAPIN

Tüm Facebook üyeleri doğal olarak Messenger da kullanmak zorunda kalıyor. Şimdi ise Messenger’da bir özellik duyuruldu bu özellik ile artık sizde anketler yapabileceksiniz. İsterseniz gruplarda, isterseniz de özel olarak sohbetlerde anket yapabilecek ve herhangi bir konuda destek alabileceksiniz. Kıyafet alırken yada herhangi bir yemek pişirirken artık sizde oldukça yenilikçi bir tavır sergileyebilirsiniz.

facebook-messenger-polls

Anket özelliğinde, grup konuşmalarında bir soru arkasından satırlarca cevaplar vermek yerine artık soruyu yönelten kişi ankete yöneltecek ve grup konuşmalarında ki diğer insanların verdiği cevapların sonuçlarına göre satırlarca yazılar yazılmayarak kısa ve sonuca ulaşır bir hal alınmış olacak. Diğer grup üyelerini de bu satırları okumaktan kurtaracak. Bu özellik daha çok yoğun grup konuşmalarında kullanılacağa benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Enes Batur YouTube kanalını kapatıyor mu?

Özellikle çocuk ve genç kesim üzerinde büyük bir popülerliği olan YouTube fenomeni saat verdi. Yoksa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir