24 Nisan Salı

Snapchat hisseleri halka açılarak 25 milyar dolar olacak

Snapchat kullanımı düşüşe geçmişken hisselerin halka arz edilecek olması durumu düzeltecek mi bilmiyoruz ama hisseler açıldıktan sonra şirketin değerinin 25 milyar dolar artması bekleniyor.


Snapchat hisselerinin halka açılması değerinin 25 milyar dolara kadar yükselmesi bekleniyor. Hal böyle olunca şuan kar edemeyen ve Amerikan bayrağını logosunun yanına koyan Snapchat’in halka açılması kulisleri gerçek oldu. Çok yakında zamanda resmi bir açıklamayla hisse senedi satışına başlanacak.  Hisse senetlerinin satışları ve yasal düzenlemeler ile ilgili yükümlülükler için girişimcilerin şirketle irtibat kurması bekleniyor. İlk çıktığında neredeyse birçok şirketin büyüme oranına ulaşan Snapchat artık yatırım yapmayı kesti. Şirketin neredeyse bütün fikrini diğer sosyal medya siteleri aldı ve kendilerine yeni özellik olarak ekledi.

SNAPCHAT KULLANIMI SÜREKLİ DÜŞÜŞTE!

Snapchat ilk çıktığında annelerimiz ve hatta büyük yaşta akrabalarımız bile kullanıyordu. Eğlence için birebir olan uygulama yakın zamanda birçok sosyal paylaşım sitesi tarafından kopyalandı. Snapchat kullananlar, artık bu sarı uygulamaya gerek kalmayınca uygulamayı siler hale geldiler. Üstelik yeni nesil bir özellikleri bünyesinde barındırmayan Snapchat’in değeri gün geçtikçe düşmesine rağmen ciddi yatırımlar almaya devam etmektedir. Yüz efektleri gibi birçok efekti artık Instagram’da bulabiliyorsunuz. Dolayısıyla herkes Snapchat yerine Instagram kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Inter

Inter formalarına Instagram kullanıcı adları yazıldı!

İtalya’nın en köklü takımlarından biri olan Inter, geçtiğimiz gün bir ilke adım attı. Cagliari ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir