Ana SayfaGüncelMeta, Dijital Sanatçıların Büyümesi ve Para Kazanması İçin 'Yarının Yaratıcıları' Olarak Adlandırılan...

Meta, Dijital Sanatçıların Büyümesi ve Para Kazanması İçin ‘Yarının Yaratıcıları’ Olarak Adlandırılan Yeni Platformu Sunuyor

Meta, içerik oluşturucularının ihtiyaç duydukları ilgiyi ve büyümeyi , Yarının Yaratıcıları adlı yeni bir platform aracılığıyla elde etmelerine yardımcı olma görevinde görünüyor . İçerik oluşturucuların para kazanmalarına ve bir kitle oluşturmalarına yardımcı olabileceğine inanılan

yeni proje bugün tanıtıldı . Firmanın bu kadar çok yaklaşan dijital sanatçıya, kendileri tarafından sağlanan araçlarda ve uygulamalarda ne kadar potansiyel olduğunu görmelerine yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğu şeyin bu olduğunu umuyorlar.

Benzer şekilde Meta, giderek daha fazla insanı uygulamalarda paylaşım yapmaya teşvik ediyor. Yol boyunca, Meta aynı zamanda en iyi ve ortaya çıkan yeteneklerin metaverse yüküne liderlik etmesini istiyor.

Ne de olsa, zorlu bir hamle olacak ve yalnızca platforma aşina ve sadık olanlar, işleri bir sonraki seviyeye taşımanın gerçek yıldızları olabilir. Ayrıca, geleceğin mega dijital uçağının büyük ölçüde büyümesine yardımcı olacak olan onların izleyicileridir.

Yeni program, dünyanın farklı yerlerinden gelen uzun bir içerik oluşturucu listesi içerecek. Buna Afrika, Avrupa ve Orta Doğu da dahildir.

Firma sözcüsünün yakın tarihli bir Tweetinde belirtildiği gibi, gelecek neslin yaklaşık 150 yaratıcısı ilgi odağı olacak. Bunlar, şu anda bir yaşam yaratmak için uygulamayı en iyi şekilde kullananlardır.

Meta ayrıca, bu tür içerik oluşturucuların önlerinde parlak bir geleceğe ve heyecan verici bir kariyere sahip olmanın nasıl bir his olduğuna da ışık tuttu. Bu nedenle, video içeriği, eğlence ve teknolojinin yenilikçi yönleri dünyasında yeteneklerini sergilemek için diğerleri arasından seçiliyorlar. Bu tür bileşenlerin meta veri deposunun evriminin ayrılmaz bir parçası olacağını biliyorlar.

Şirket, önümüzdeki yıl bu tür içerik oluşturucularla yan yana çalışmayı umuyor, böylece Meta’nın sunduğu en iyi teknolojiyi kullanarak izleyicilerini genişletebilir ve isteklerini daha büyük bir mesleğe dönüştürebilirler.

Meta ayrıca ilgilenenlerin, diğer tüm içerik oluşturucuların ve katılımcıların seçildiğini görmek için programın mini sitesine nasıl göz atabileceklerinden bahsetti. Çalışmaları da sergilenecek.

Kesinlikle her şeyin çok ilginç olduğunu hissediyoruz. Yaratıcılık açısından çeşitli yaklaşımları en son trendlerle karıştırmak gibi. Ve sonunda, elde ettiğiniz şey, kendi beyin hücrelerinizin uygulama üzerinde çalışma şeklinizi nasıl daha iyi hale getirebileceğinizi düşünmesini sağlayabilecek benzersiz ve yararlı bir stratejidir.

Bölgesel içerikle bağlantılı eğilimlerle bağlantılı çok ilginç bir bakış açısı da var. Aynı zamanda, farklı içerik oluşturucuların çeşitli pazarlarda çevrimiçi olarak ne yaptıklarıyla da ilgilidir ve izleyicilere ilham alarak nasıl yararlanabileceklerine dair bir fikir verir.

Ama anlayabileceğiniz gibi, genel veya genel odak meta veri deposunda gibi görünüyor. Açıkçası Meta, bu içerik oluşturucuların, içeriği yeni nesil deneyim olduğunu düşündüğü bir dünyaya dönüştürmelerini istiyor.

İlginç bir şekilde, seçilen birkaç içerik oluşturucu konuyla ilgili açıklamalar yapmaya başladı. Meta’nın yanında seçilmekten ve çalışmaktan onur duyuyorlar. Diğerleri zaten Meta’s Horizon’a bağlı VR dünyasının bir parçası. Bu, yeni ve sürükleyici bir deneyim yaratmalarını sağlar.

Bu, Meta’nın yeni ve geliştirilmiş bir görünüm için umduğu nihai hedeftir. Aynı zamanda şirket, Facebook ve Instagram gibi uygulamalarla bağlantılı yapay zeka tabanlı içeriğe vurgu yaparak kendi adil ödev payını yapıyor.

Bu sistemi kullanarak daha fazla öneri eklemeyi umuyorlar, böylece ortaya çıkan yetenekler daha iyi vurgulanıyor. Bu, onları kullanıcı beslemelerinde öne ve ilgi merkezine yerleştirir.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir