Ana SayfaGüncelNetflix, karışık oynatma özelliğini kullanıma sunuyor!

Netflix, karışık oynatma özelliğini kullanıma sunuyor!

Dünyanın en popüler içerik izleme platformlarından biri olan Netflix, uzun zamandır kullanıcıların istediği bir özelliği sonunda getiriyor. Ne izlemek istediğimize karar veremediğimiz zamanlarda Netflix veya başka bir platformdaki içerikler arasında çoğumuz bitmek bilmeyen bir yolculuğa çıkıyoruz ve bu çok fazla zamanımızı alıyor. Netflix, tam da bu soruna çözüm niteliğinde bir özelliği bugün itibariyle kullanıcılarına sunmaya başladı.

netflix android

”Bir şey oynat” adlı yeni bir buton belirmeye başladı!

Play Something adlı yeni özellik sayesinde ”Bir şey oynat” adlı yeni bir buton Netflix uygulamasında karşınıza çıkacak. Bu butona basarsanız, sizin ilgi alanlarınıza göre bağlı kalabileceğiniz rastgele bir içerik oynamaya başlayacak. Eğer ki önünüze sunulan içerik sizi mutlu etmediyse ”Başka bir şey oynat” tuşuna basarak zaman kaybetmeden rastgele diğer bir içeriğe geçiş yapabileceksiniz.

Şu anda sadece TV kullanıcıları için sunuluyor

Kullanıcıların zamandan önemli ölçüde tasarruf etmesini sağlayacak bu özellik aylardır test ediliyordu ve test kullanıcıları özelliğin mükemmel bir şekilde çalıştığını bildiriyordu. Şirket sonunda özelliği tüm kullanıcılara sunmaya karar verdi ve ilk olarak TV uygulamasına bu özelliği getirdi. Mobil cihazlar için de yakın zamanda geleceğini açıklayan Netflix, Windows uygulaması ve Web sürümü için herhangi bir bilgi vermedi.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir