Ana SayfaYoutubeRecep Tayyip Erdoğan 'ın canlı yayını 152 bin dislike Aldı!

Recep Tayyip Erdoğan ‘ın canlı yayını 152 bin dislike Aldı!

Liselere geçiş sınavı (LGS) ve Üniversiteye geçiş sınavı (YKS) öncesi gençler birçok sosyal medya platformu üzerinden kendilerini ifade etmeye çalıştılar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise bugün sınava girecek öğrenciler ile bir konferans yayını gerçekleştirdi.

Sınavın ertelenmesi ve tekrar ana tarihine çekilmesi gençlerin psikolojisini etkiledi ve bu durumdan hoşnut olmadıklarını belirten sınav öğrencileri bugün ise başka bir şekilde dertlerini dile getirdiler.

Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı), öncesinde YouTube üzerinden bir canlı yayın açtı ve Türkiye’nin dört bir yanından bazı sınava girecek öğrencilerinde olduğu bu yayında bazı ilginç olaylar yaşandı.

Recep Tayyip Erdoğan

Bu olaylardan bazıları ise yayına gelen etkileşim sayıları ve sohbet kısmındaki insanların mesajları oldu. Mesajlar içerisinde bir etiket oluşturularak paylaşım yapıldı. Yapılan bu mesajlar genel olarak #OyMoyYok etiketini içeriyordu. Dislike sayısı ise tamı tamına 152 bini buldu.

Recep Tayyip Erdoğan

Ayrıca bu olay Twitter medyasında ise gündemde birinci sıraya yerleşti. İlk sıradan sonraki gündem konusu ise gene konumuz olan #yks2020 etiketi ile karşımıza çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir