Ana SayfaGüncelReels süreleri uzuyor!

Reels süreleri uzuyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Instagram. Şirket eski zamanlardan bu yana kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Şirket, bugün kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına Reels alanına bir yenilik yaptı. İşte yeni gelen güncelleme ve detayları

instagram

Reels videoları için maksimum süre 90 saniyeye çıkıyor

Bugün sızdırılan bilgilere göre Instagram, Reels videolarındaki maksimum süreyi 60 saniyeden 90 saniyeye çıkartmak için çalışmalara başladı. İlk etapta sınırlı sayıda kullanıcının testine tabi tutulacak özellik ile daha uzun videolar paylaşılması mümkün olacak.

Bazı kullanıcılar mutluyken bazıları ise sinirli

Video sürelerinin uzaması bazı kullanıcıları mutlu ederken, bazı kullanıcılar ise 90 saniyenin çok fazla olduğunu, platformun kısa video ilkesinden iyice koptuğunu savunuyor. Test edilen bu özellik, çok yakında tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak. Peki siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir