Ana SayfaGüncelReynmen, SMA hastası bir çocuğa destek için açık artırma başlattı!

Reynmen, SMA hastası bir çocuğa destek için açık artırma başlattı!

Reynmen, SMA hastası Ali adlı bir çocuğun tedavisine destek olmak amacıyla imzalı Kobe Byrant formasını açık arttırma ile satışa sundu!

reynmen

Kobe Bryant forması açık arttırma ile satışa sunuldu

Sosyal Medya Fenomeni ve Şarkıcı Yusuf Aktaş yani Reynmen, SMA hastası Ali adındaki bir çocuk için evinde bulunan imzalı Kobe Bryant formasını açık artırmaya sundu.

SMA hastası Ali için farklı bir kampanya türü başlatarak evinde bulunan Kobe Bryant’a ait imzalı formayı açık artırmaya sunan Aktaş, SMA hastasının tedavisi için elinden gelen desteği sağlamaya çalışıyor.

eBay üzerinden 500 Dolar fiyatla açık arttırma başlatılmıştı

Kobe Bryant, 26 Ocak 2020 tarihinde ABD’ Kaliforniya eyaletindeki Calabasas ilçesinde bir helikopter kazasında hayatını kaybetmişti. Reynmen, Bryant’a ait imzalı formayı SMA hastası Ali’ye destek olma amacıyla eBay üzerinden açık artırmayla satışa sundu. Açık arttırmaya sunmasının ardından Forma, eBay satış platformu üzerinden 500 dolar ile başladı. Bu sayı, geçtiğimiz saat itibariyle 14.100 Dolar seviyesine ulaşmış durumda.

reynmen

Bu açık artırmadan gelecek tüm parayı SMA hastası çocuğa bağışlayacak olan Reynmen, açık artırmayı menajeri olan Burak Koşar’ın profili üzerindende devam ettiriyor.

Ürünün eBay’daki açık arttırma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir