Ana SayfaGüncelRuhi Çenet, dünyanın en soğuk şehrine gidiyor!

Ruhi Çenet, dünyanın en soğuk şehrine gidiyor!

Ruhi Çenet, Yakutistan Özerk Cumhuriyeti’nde bulunan dünyanın en soğuk şehri Yakutks’a gideceğini açıkladı.

Jack Williams Ruhi Çenet

Kız Kardeşi ile birlikte dünyanın en soğuk şehrine gidiyor!

Ruhi Çenet YouTube’da çektiği ilgi çekici videolarla tanınıyor. Çenet, kız kardeşi Sümeyra Çenet ile birlikte dünyanın en soğuk yeri olan Yakutistan’ın başkenti Yakutsk şehrine gidiyor.

YouTube’da 5.18 milyon aboneye sahip olan ve eski zamanlardan beri çektiği ilginç, korkunç ve sıradışı videolar ile tanınan Çenet, bugün Instagram hikayesi üzerinden takipçilerine bir duyuruda bulundu.

Çenet, Yakutsk’daki yaşam hakkında bir video yapacak

Attığı hikayede kız kardeşi de olan Ruhi Çenet, kız kardeşiyle birlikte daha önce videosunu yapmış olduğu bir ülke olan Rusya’nın uzak doğusunda yer alan ve Rusya’ya bağlı olan Yakutistan Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti Yakutsk isimli şehre gideceğini duyurdu. Ülkede arabaların 20 dakikadan fazla motorunu kapattığında donduğunu, insanların yolda yürürken kaşlarının, saçlarının donduğunu belirten Çenet, bu ülkeye gitmek için özel termal içerikli kıyafetler aldıklarını ve hepsini çekecekleri videoda göstereceklerini duyurdu. Sıcaklık olarak ortalama –55 derecede olan bu şehirdeki yaşamı gösterecek olan Ruhi Çenet, daha önce YouTube Türkiye’de yapılmamış bir videoyu yaparak bir başarıya imza atacak gibi görünüyor.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir