24 Nisan Salı

Samsung Galaxy S8’lerin Microsoft versiyonu olmayacak

Microsoft hayranlarının beklediği bir habere göre Samsung’un Microsoft Edition telefon yapması bekleniyordu. Kore’den az önce gelen açıklamaya göre Samsung’un, Microsoft Edition telefon çıkarmayacağı açıklandı.


Neredeyse çeyrek sezondur Microsoft’un yatırımlarını görmeye alıştık ve son zamanlarda iddialara göre Microsoft ve Samsung arasındaki bir bağ haberlerimize konu oluyordu. Samsung’un Microsoft Edition versiyonlarını Galaxy S9 model telefonlarda üreteceği ve böylece satışa çıkacağı konuşuluyordu ama beklenen açıklama az önce geldi. Samsung’un üst düzey yöneticilerinden gelen açıklamaya göre Galaxy S8 modelinin Microsoft Edition versiyonu asla olmayacak.

MİCROSOFT HAYRANLARI YİNE HÜSRANA UĞRADI

Microsoft hayranları Windows Phone’da hayal ettiği tasarım ve performansı bulamadığı için Samsung’un daha öne yapacağız dediği Microsoft Edition versiyonları bekliyordu. Az önce gelen açıklama Microsoft hayranları tam anlamıyla hüsrana uğrattı. Microsoft’un bu açıklamadan sonra ne yapacağı henüz bilinmiyor ama elbette gelen bilgilere göre yeni bir marka ile anlaşama yapabileceği öne sürülüyor. Microsoft yada Windows, Android işletim sistemine sahip bir telefon çıkarırsa satışların olacağını düşünüyoruz ama şirket bu olaya oldukça anlamsız bakışlarla bakıyor.

SAMSUNG GALAXY S8 MODELLERİ MAĞAZADA!

Microsoft kendi online satış platformlarında Galaxy S8 modellerini satışa sunuyor ama burada ele alınması gereken konulardan bir tanesi genel olarak Samsung’un açıklaması oluyor. Microsoft’un bu iyi niyetine rağmen Microsoft Edition telefon gelmeyeceğini ve online satış mağazalarında satılan Galaxy S8 modellerinin normal sürüm olduğu söylendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kripto paraların kullanım alanı artmaya başladı

Kripto paralara olan ilgi her türlü uyarılara rağmen devam ediyor. Kullanım alanı artış sağlayan kripto paralar mağazalarda ve ev kiralarında geçerlilik sağlamaya başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir