19 Mart Pazartesi

Microsoft Edge bütün mobil cihazlar için hazırlandı

Microsoft Edge final sürümü Türkiye’de App Store hariç bütün Android ve iOS platformu için kullanıma sunuldu. Yepyeni internet tarayıcısı ile artık alışkanlarınız değişecek!


Microsoft ürünlerini artık bütün rakip firmalarda görmeye başladık. Şirketin strateji değiştirdiğini düşünüyoruz ama mobil aygıtlar konusunda oldukça hassas olduğunu düşünüyoruz. Microsoft Office yazılımları çünkü bütün dünya tarafından kullanılıyor ve henüz kendilerine çok ciddi bir rakip çıkmadı. Google’ın böyle bir hareket yapacağı geçen sene gündeme gelmişti ama Microsoft Office’in karşısına herhangi bir paket çıkmadı. iOS ve Anroid platformları için çıkan Microsoft Edge internet tarayıcıları kullanıcıların ilgisini çekti. Bütün dünya ChromeOS’u konuşurken Microsoft Edge internet tarayıcılarını bütün platformlar için tanıttı.

MİCROSOFT EDGE FİNAL SÜRÜMÜYLE KARŞIMIZA ÇIKIYOR

Mobil işletim sistemlerinde final sürümüyle karşımıza çıkan Microsoft Edge ürününde oldukça ilginç detaylar var. Bu detaylar arasında Windows cihazınız ile eş zamanlı çalışan bir internet tarayıcısı olduğunu söyleyelim. Akıllı telefonlarınızda internet tarayıcısında iken masaüstü sürüme geçebiliyor ve kaldığınız yerden gezinmeye devam edebiliyorsunuz. Uygulamanın iOS versiyonunun hazır olduğu fakat final versiyonun henüz Türkiye’de App Store’da erişime açılmadı. Apple ne yapmaya çalışıyor bizde çok merak ediyoruz. Microsoft Edge hakkında yorumlarınızı bu haberimizin altından bütün Sosyopat okuyucuları ile paylaşmayı unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MEB elektronik ortam sayesinde hareket edebiliyor

MEB teknolojiyi çok sevdi ve artık onunla birlikte hareket ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı elektronik ortam sayesinde hızlı hareket edebilir bir konuma geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir