21 Nisan Cumartesi

Sevilen karakterlerin Hipster halleri şartıyor

Çocukluğumuzda ve ergenlik dönemimizde ele aldığımız birçok durum bizleri şaşırtıyor. Bu haberimizde sevilen karakterlerin Hipster hallerinden bahsettik ve oldukça kaliteli bir içerik ortaya çıktı.


Star Wars, Street Fighter, Ninja Kaplumbağaların hispter olduğunu düşünsenize! Gerçekten çok cool olmaz mıydı diye düşünüyoruz ama kendimizi hayallere dalmaktan alamıyoruz. Profesyonel çizimler ve aynı zamanda dünyanın en iyi sanatçılarını bu haberde ele alıyoruz. Bu bahsettiğimi dizileri genelde gençlerin izlediği söyleniyor ama durum böyle değildir. Türkiye’de her geçen gün çizgi roman takipçisi sayısı artıyor

Sosyopat Dijital’in Kreatif Direktörü Turgay Mutlay’da aynen böyle düşünerek yaratıcılığının en uç noktalarında gezinirken ilham perisi bir güzellik yapmış ve Hispter dendiği zaman ilk akla gelen sakallarından esinlenerek karakterler çizmeye başlamış. Hipster denince bu yüzden ilk olarak gülmeye başlıyoruz ama sonra  detaylı bir inceleme sonucunda düşünmeye başlıyoruz. Bu anlamda sevilen karakterlerin Hipster halleri bizleri sürekli olarak şaşırtan bir şey oluyor.

ÇOCUKLUĞUMUZUN KAHRAMANLARI MUTLAY ELE ALDI

Mutlay’ın çizdiği bu karakteri ise çocukluğumuzun oyun, sinema, çizgi film dünyasının ikonik karakterlerlerin uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Mutlay, Wiking, Fisherman, Frankenstein, Clown, Meksikalı, Marty Mcfly, Street Fighter, Star Wars ve Ninja Kaplumbağalardan oluşan serisini ise proje haline getirdi ve harika bir çalışmayı ortaya koydu!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook ile ilgili en ilginç bilgiler beyin yakıyor!

Facebook hakkında oldukça ilginç bilgileri bu haberimizde ele alıyoruz. Facebook gibi bir oluşum şuan kullanmak zorunda olduğumuz birçok uygulamadan önce kurulduğunu bile bu haberimizde anlattık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir