Ana SayfaGüncelSnapchat, bir giyim şirketiyle daha anlaştı!

Snapchat, bir giyim şirketiyle daha anlaştı!

Snapchat, uzun zamandır çeşitli alışveriş özellikleriyle e-Ticareti kendi platformuna entegre etmeye çalışıyor. Haziran 2018’den beri birçok ünlü marka ile ortaklık yapan şirket, bir süre önce yapay zeka destekli ‘Deneme’ özelliğini tanıtmıştı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, yapay zeka sayesinde kendi dudak rengi, kıyafet vb. değiştirebiliyor. Geçtiğimiz dönemlerde Ralph Lauren ve Jordan markalarının kıyafetlerinin kullanıcılara Bitmojilerinde denenmesine izin veren şirket, bugün dünyaca ünlü bir markayı daha buna dahil ediyor.

snapchat

Snapchat, Levi’s ile anlaştı

Bu iki markadan sonra dünyaca ünlü giyim şirketi Levi’s ile de anlaşan Snapchat, Levi’s markasına ait 12 ürünü uygulamaya ekledi. Kullanıcılar, Bitmojilerini bu kıyafetle giydirebilir,  tercihlerine göre çeşitli kıyafet kombinasyonlarını ve giyim tarzlarını deneyebilirler.

Kullanıcılar, kıyafetleri Bitmoji sayesinde deneyebilir

Bu yeni özellik, Snapchat ‘i e-ticaret yönünde daha da ileriye götürebilir. Kullanıcıların hali hazırda kullanabildiği, Snapchat’in tam vücut izleme özelliği sayesinde, gerçek zamanlı sahnelerin üzerine yerleştirilebilen, insan boyu ile tam uzunlukta Bitmoji avatarları oluşturulabiliyor. Kullanıcılar daha sonra Levi’s veya diğer markalardan farklı klasik giyim ürünlerini Bitmoji aracılığıyla kendi üzerlerinde deneyebilirler. Bu özellik, markanın daha fazla tanınmasına ve ürünlerin reklamının yapılmasına yardımcı olacak.

Fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir

Elbette bir mağazada kendi üzerinizde denediğiniz kıyafetlerle birebir aynı gözükmeyecek. Ama Snapchat tarafından geliştirilen bu özellik, ürünün üzerinizde nasıl duracağı, hangi modellerin size yakışacağı vb. konularda fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Kaynak
 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir