Ana SayfaGüncelSnapchat, platforma bitmoji ve hızlı yanıtlar ekliyor!

Snapchat, platforma bitmoji ve hızlı yanıtlar ekliyor!

Snapchat yeni yılı bir sürü yeni özellikle karşılıyor. Önümüzdeki günlerde Android ve iOS kullanıcıları, cevap vermek sohbetlerdeki bireysel mesajlara. Bu nedenle, bir grup sohbeti biraz kontrolden çıkıyorsa, ancak konuşmanın bir yönünü sürdürmek istiyorsanız, Sohbet Yanıtları, parmağınızı bir mesajın üzerinde tutup Yanıtla seçeneğini seçerek bir ileti dizisi başlatmanıza olanak tanır.

A series of Snapchat screenshots, showing new features like bitmoji replies, emoji-powered polls, threaded replies in chat and a refreshed interface for calls.

Yakında kullanabileceğiniz yeni özellikler geldi. Bunların ilki, Bitmoji sohbetlerdeki tepkiler. Başparmak yukarıya, başparmak aşağı, bir kalp, bir alev ve sevinç gözyaşları dahil olmak üzere yedi seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Yine, bir tepki eklemek için bir mesajı basılı tutun.

Bunun da ötesinde, Snapchat kullanıcıları enstantane ve hikayelerde arkadaşlarına anket yapabilir. Sorunuza bir emoji ile yanıt verebilirler ve herkesin nasıl oy verdiğini görebileceksiniz. Seçeneği çıkartma klasöründe bulacaksınız.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir