Ana SayfaGüncelSnapchat Plus aboneleri için yeni özellikler geldi!

Snapchat Plus aboneleri için yeni özellikler geldi!

Ünlü sosyal medya uygulaması Snapchat, kısa süre önce ücretli bir abonelikle kullanılabilen Snapchat Plus özelliğini yayınladı. Uygulama şimdiden milyonlarca kullanıcının Snapchat Plus’a abone olmasını sağladı.

Plus’ın arkasındaki ana fikir, ücretsiz sürümde bulunanların dışında yeni hizmetler sunmaktır. Plus kullanıcıları için aylık olarak yeni özellikler yüklenir. En çok konuşulan özelliklerden biri de Snapchat Plus’ın bir hikaye için yeni bir zaman sınırı sunmasıdır. Plus kullanıcıları, 24 saat boyunca takmak yerine 1 saat kalmasına izin verebilir, ardından görünür olmaz veya süre sınırını 1 hafta olarak değiştirerek izleyicilerine hikayenin keyfini çıkarmaları için daha fazla zaman verebilirler. . Ayrıca Plus kullanıcıları, cep telefonlarının kilidini açmadan kendilerine kimin anlık mesaj veya mesaj gönderdiğini kolayca bilmeleri için arkadaşları için özel bildirim sesleri bile ayarlayabilir.

Ancak, kullanıcının seçebileceği şu anda yalnızca 7 farklı bildirim uyarısı mevcuttur. Sadece bu değil, Plus üyeliği de kamera için farklı kenarlıklar veya ana hatlar sunuyor. Şu anda, kenarlıklar için yalnızca 8 farklı renk teması mevcuttur. Bu kenarlıklar, çırpıda daha çekici bir dokunuş verebilir.

Cadılar Bayramı yoldayken Snapchat, Ekim ayı için Bitmojis için farklı arka planlar da sunacak. Şu anda geliştiriciler, Cadılar Bayramı’nın aksine 3 farklı arka plan yüklemeyi planladılar.

Yeni Snapchat Plus, kullanıcılarından tam bir alkış alsa da şirket, devam eden yılın üçüncü çeyreği için gelir tahsilatı açısından ulaşmak istediği hedefe ulaşamadı.

Eylül ayında şirket, iPhone kullanıcıları için yeni ekran kilidi widget’ları ve sohbetler için kısayollar sunarken uygulamanın yalnızca Plus üyelerine izin verilen masaüstü sürümünü sunarken birkaç yeni girişimde bulundu, ancak artık genel kullanıcılar da bundan yararlanabilir. özellik.

Şu anda 170 ülke Snapchat Plus’a ev sahipliği yapıyor ve abonelik ücretleri ayda neredeyse 4 dolar. Her zaman yeni özellikler arayanlar için Snapchat Plus’ı denemeliler.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir