Ana SayfaGüncelSnapchat, TikTok benzeri ''Remix'' özelliğini test ediyor!

Snapchat, TikTok benzeri ”Remix” özelliğini test ediyor!

TikTok, bir 15 saniyelik kısa video paylaşım platformu olarak hayatımızda yer alıyor. Uygulama, her ne kadar Pakistan ve Hindistan’da yasaklanmış olsa da her geçen gün yeni özelliklere kavuşuyor. TikTok rakibi bir çok platform ortaya çıktı örneğin Instagram Reels. Reels, TikTok’tan bir çok özellik aldı. Ancak bu sefer özellik alan platform genelde duyduğumuz Instagram’ın aksine Snapchat.

snapchat

snapchat

snapchat

Snapchat, TikTok’tan en az özellik esinlenen platformlardan biri olmasına rağmen son zamanlarda bu niteliğini yitirmeye başladı gibi duruyor. Şirket, TikTok’tan son zamanlarda çok fazla özellik esinlenmeye başladı. Bugün ise Snapchat, TikTok’ta bulunan Düet özelliğini Remix adıyla kendi kullanıcılarına sunmak için çalışmalara başladı.

Düet özelliği gibi anlık görüntülü cevap verilebilecek

Remix özelliği, kullanıcıların atılan snaplere anlık görüntülü cevap verebilmesine olanak tanıyacak. Remix özelliği şu anlık hikayeler için geçerli değil sadece atılan snaplere cevap olarak atılabilecek ve bu özellik sayesinde atılan snaplerin yanında aynı TikTok’ta bulunan düet özelliği gibi kullanıcının kendi videosu bulunacak. Bu sayede Snapchat platformunu kullanmak çok daha zevkli bir hal alacak.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir