Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat, yeni özelliği ile para kazandıracak

Snapchat, yeni özelliği ile para kazandıracak

Snapchat, Spotlight Challenges özelliği ile içerik üreticilerin belirli görevleri yerine getirmesi şartı ile para kazanmasını sağlayacak.

TikTok’un rakibi ve Snapchat‘in telif hakkı olduğu Spotlight popüler bir özellik. Snapchat kullanıcılarının TikTok benzeri bir özellikler içerik oluşturmasını sağlamakta. Snapchat daha fazla kullanıcı çekmek amacı ile için para ödüllü Spotlight Challenges özelliğini bu gün piyasaya duyurdu.

Bu özellik, 1.000-25 bin dolar arasında bir ödül havuzu olacak

Snapchat, içerik üreticilerin para kazanmaları için yeni bir yol denemeye devam ediyor. Challenges özelliği, her hafta belirli lensler kullanarak video yapan, belirli etkinlikleri gerçekleştiren veya uygulamanın TikTok rakibi Spotlight‘ta seçilen bir sesi kullanan bir avuç içerik üreticisine para kazandıracak.

Kazananlar, en çok izlenen uygun videolar arasından seçilecek. Her yarışma için üç ila beş içerik oluşturucuya nakit ödül verilecek. Snapchat’e göre ödemeler, genellikle 1.000 ile 25 bin dolar arasında değişen ödül havuzlarından gerçekleştirilecek ve minimum ödül 250 dolar olacak.

Snapchat

Challenges özelliği, Snapchat kullanıcılarının Spotlight için içerik oluşturmasını amaçlıyor. Her hafta gerçekleşecek bu yarışmada Challenges içerisindeki kurallara uyarak içerik oluşturmanız gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir