Ana SayfaGüncelSpotify Dünya genelinde çöktü! İşte detaylar

Spotify Dünya genelinde çöktü! İşte detaylar

Dünyanın en çok müzik ve podcast dinlenen platformların liderliğini yapan Spotify, geçtiğimiz aylarda erişim sorunu ile gündeme girmişti. Bugün ise benzer bir sorunla tekrar karşımıza çıkan Spotify dünya genelinde çöktü! İşte detaylar

Spotify Dünya genelinde çöktü! Uygulamaya erişilemiyor

Bir süredir erişim sorunlarıyla gündeme gelen platform, Kasım ve Ağustos aylarında çökmüştü. Kasım ayındaki sorunu uzun süre çözemeyen firma, tekrar erişim sıkıntısıyla gündeme geldi.

Spotify dünya genelinde

Sosyal medya devlerinden olan Twitter’da Spotify Status kullanıcı adlı hesabından paylaşım yapan şirket, ” Şu an bazı sorunların farkındayız ve kontrol ediyoruz. Sizi haberdar edeceğiz. ” ifadelerini kullanarak kullanıcılarına çöküş yaşandığını duyurdu. Yapılan açıklamanın sonrasında bazı analistler siber saldırı olma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti.

DownDetector kullanıcılarının raporlarına istinaden, Avrupa bölgesinde uygulamaya erişim sorunu yaşanıyor. Hesaplarından çıkış yapan kullanıcılar, tekrar giriş yapamadıklarını söyledi. Hesabı açık olan kişilerse müzik dinleyemiyor.

Asya bölgesindeki kullanıcılar uygulamaya sorunsuz bir şekilde eriştiklerini söyledi. Şirket sorunların çözüldüğünü açıklasa da bazı kullanıcılar halen uygulamaya erişemediklerinin altını çizdi.

Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir