Ana SayfaGüncelTiktok'a bir rakip daha: Reddit!

Tiktok’a bir rakip daha: Reddit!

TikTok’un her geçen yıl artan kullanıcılarına ek olarak viral olan sosyal medya platformun kısa videolar çekip paylaşma özelliği diğer uygulamalar için de ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Tiktok’a bir rakip daha: Reddit!

Bu özelliği uygulamalara eklemek etmeyen sosyal medya devleri kendi uygulamalarını oluşturuyor. Reddit bir zamanlar TikTok gibi popüler olan Dubsmash uygulamasını satın aldı. Reddit, Dubsmash uygulamasıyla TikTok’a rakip olacak.

Reddit, Dubsmash ile önemli bir rakip olmak istiyor!

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Facebook Collab, platform içerisindeki kullanıcıların birbirleriyle paylaştıkları videolar aracılığıyla birlikte müzik yapmalarına olanak tanıyan bir mobil uygulama olarak kullanıcıların hayatına girdi. Asıl amaç; kısa videoların birleştirilmesine ve başka kullanıcıların içerikleriyle kolay bir şekilde videoları birleştirmeye ortam hazırlıyor.

tiktok'a bir rakip daha

Reddit, kullanıcıların kısa videolar oluşturma araçlarını kullanarak videolarını düzenlemeleri için Dubsmash uygulamasını satın aldığını piyasaya duyurdu. Satın almanın gerçekleştiğini duyuran Reddit, TikTok’un öncülüğünü yaptığı alanda söz sahibi, rakip olmak istiyor. Şirket bir blog gönderisinde ise söz konusu satın almanın, Dubsmash’e zaten erişimi olan ve video paylaşanlar için faydalı olacağını belirtti.

Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir