Ana SayfaGüncelSpotify, sevilen özelliğini ana uygulamaya entegre edecek!

Spotify, sevilen özelliğini ana uygulamaya entegre edecek!

Dünya üzerinde en çok kullanılan müzik dinleme platformlarının başlarında şüphesiz Spotify geliyor. Şirket, bu zamana kadar kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, Greenroom adlı Clubhouse benzeri sesli iletişim uygulamasını ana uygulamaya entegre etmek için çalışmalara başladı. İşte detaylar

spotify greenroom

Spotify, Greenroom platformunu ana uygulamaya entegre edecek

İlk etapta iOS uygulamasına Haziran ayında sunulacak güncelleme ile birlikte artık Spotify kullanıcıları Greenroom uygulamasını indirmeye gerek kalmadan ana uygulamadan direkt olarak diğer kullanıcılarla sesli iletişime geçebilecek. Ayrıca platformun ana uygulamaya entegre edilmesinden sonra platform adının Spotify Live olarak değişeceği iddia ediliyor.

Platformun entegrasyondan sonra daha fazla kullanılacağı düşünülüyor

Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, diğer kullanıcılar ile sohbet edebiliyor, hatta birlikte şarkı söylemek gibi sosyal aktiviteler de yapabiliyorlar. Yani Greenroom, şu anda bir nevi sosyal medya platformu olmuş durumda. Platformun ana uygulamaya entegresinden sonra daha fazla ün kazanacağı da ortada. Peki siz bu özellik ve bu özelliğin ana uygulamaya entegresi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir