Ana SayfaGüncelYouTube, binlerce TV şovunu ücretsiz yapacak!

YouTube, binlerce TV şovunu ücretsiz yapacak!

Dünya üzerinde en çok kullanılan video paylaşım platformu şüphesiz YouTube. Şirket, bu zamana kadar kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, binlerce tv şovununun YouTube ortamında ücretsiz sunulması için çalışamalara başlandı. İşte detaylar

youtube

4.000’e yakın TV şovu ücretsiz olarak sunulacak

Test edilen yenilik sayesinde YouTube, kullanıcılara Netflix gibi platformlarda ücretli olarak sunulan TV şovlarını ücretsiz olarak sunmayı planlıyor. Bu sayede önemli bir kitleyi kendine çekebileceğini düşünen şirket, ücretsiz olarak sunulan TV şovlarında hem normal kullanıcıların hem de Premium kullanıcıların reklam göreceğini söyledi.

İlk etapta ABD’deki kullanıcılara sunulacak

Şu anda hali hazırda bulunan 1.500 şova ek yaklaşık 4.000 TV şovu, ilk etapta Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan kullanıcıların kullanımına ücretsiz olarak sunulacak. Bu TV şovlarının daha sonrasında diğer ülkelerdeki kullanıcıların beğenisine sunulacağı tahmin ediliyor. Peki siz bu yenilik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir