Ana SayfaGüncelSpotify'dan HiFi bekleyenlere açıklama geldi!

Spotify’dan HiFi bekleyenlere açıklama geldi!

Şubat ayında Spotify, 2021’in sonuna kadar bir ‘HiFi‘ premium katmanı sunmayı planladığını duyurdu. Spotify’a göre bu özellik, hayranların en sevdikleri parçalarda daha fazla derinlik ve netlik yaşamasını sağlayacak bir müzik keyfi sunuyor.

HiFi özelliği süresiz olarak erteleniyor

Bununla birlikte 2021 yılı, Spotify’daki yüksek bant genişliğine sahip ses deneyimine dair bir işaret olmadan geçti. Ayrıca şirketten ne zaman çıkacağına dair bir güncelleme de gelmedi. Bu durumda beraberinde kaliteli müzik dinlemek isteyenlerin tepkisine neden oldu.

https://static.sosyopat.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/Spotifydan-HiFi-bekleyenlere-aciklama-geldi-3.jpg

Aradan geçen bir yıldan sonraysa Spotify, konu hakkında, “HiFi kalitesinde sesiz sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Aynı şeyleri hissediyoruz ve gelecekte Premium kullanıcılara bir Spotify HiFi deneyimi sunmaktan heyecan duyuyoruz. Ancak henüz paylaşacağımız zamanlama detaylarına sahip değiliz.” dedi.

Yine Spotify, başlangıçta HiFi özelliğinin 2021’in sonundan önce başlayacağını ve bunun Spotify Premium kullanıcıları için ek bir maliyet eklentisi olacağını belirmişti.

https://static.sosyopat.com.tr/wp-content/uploads/2022/01/Spotifydan-HiFi-bekleyenlere-aciklama-geldi-2.jpg

Böylece son güncellemesindeki ifadelere dayanarak Spotify bu özelliği, Apple Music aboneleri tarafından ek ücret ödemeye gerek kalmadan sunuyor.  Aynı şekilde Tidal ve Amazon Music Unlimited kullanıcıları da kaliteli müzik dinleyebiliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir