Ana SayfaGüncelTaha Duymaz ile Fevzi Kaan arasındaki olayın detayları!

Taha Duymaz ile Fevzi Kaan arasındaki olayın detayları!

Geçtiğimiz aylar içerisinde yaptığı yemek tarifleri ile fenomen olan Taha Duymaz ve Instagram canlı yayınları üzerinden müzik yayını yapan Fevzi Kaan arasında bir olay yaşandı!
fevzi kaan taha duymaz

Fevzi Kaan kimdir?

Fevzi Kaan, babasının müzik aletlerini gizlice kullanıp yayın açarak ünlü olan bir içerik üreticisi olarak son günlerde sıkça karşımıza çıkıyor. Birçok fenomenin desteklediği Fevzi Kaan isimli genç müzikçi babasının salgın nedeniyle düğünlere gidememesi sebebiyle boşta duran müzik aletlerini gizlice kullanarak şarkılar oluşturmuş ve bunları yayın üzerinden izleyicileri ile paylaşmaya başlamıştı. Daha sonra birçok fenomenin desteğini alarak ünlendi ve adını daha geniş kitlelere duyurdu. Fevzi Kaan’ın yayınları birçok kişi için artık bir eğlence kaynağı haline geldi.

Fevzi Kaan’ın Taha Duymaz’ı yayından atması tüm medyada şok etkisi yarattı

Geçtiğimiz akşam saatlerinde Fevzi Kaan’ın yayın açması üzerine yayına Taha Duymaz da katıldı. Yayın esnasında Fevzi Kaan’a gelen olumsuz yorumlara karşılık olarak Kaan’ı öven Taha Duymaz’ın yayından çıkarılması tüm medyada şok etkisi yarattı. Daha sonrasında özel mesaj yolu ile neden yayından attığını soran ve bunun hoş olmadığını belirten Taha Duymaz, Fevzi Kaan tarafından yanlışlıkla çıkartıldığı mesajını aldı.
Bu olay sosyal medyada oldukça fazla konuşuldu ve halen gündem konusu olarak birçok kişi tarafından konuşuluyor.
Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir