Ana SayfaGüncelTelegram 'a canlı yayın özelliği geliyor!

Telegram ‘a canlı yayın özelliği geliyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Telegram. Şirket, bu zamana kadar kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, platforma sesli canlı yayınlar gelmesi için çalışmalara başlandı. İşte detaylar

telegram canlı yayın

Telegram’a sesli canlı yayınlar geliyor!

Rusya merkezli sosyal medya devi Telegram, uzun süredir getirmeyi düşündüğü canlı yayın özelliği için çalışmalara başladı. Buna göre artık platformdaki kanallarda sesli canlı yayınlar yapılabilecek. Bu canlı yayınları sadece kanal sahibi, admin ve moderatörleri yapabilecek. Canlı yayına geçtiğinizde ise kanalda bulunan tüm abonelere bir bildirim gidecek. Yayınlar, kanalın tüm takipçilere açık olacak ve aynı Twitter Spaces’de olduğu gibi herkes yayına katılım isteği gönderebilecek.

Şubat ayı ortalarında kullanıma sunulması bekleniyor

Kullanıcıları oldukça heyecanlandıran Telegram sesli canlı yayınlar, şu anda kısıtlı bir takım gruplar tarafından test ediliyor. Test sürecinin Şubat ayı ortalarında tamamlanıp özelliğin tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. Yeni gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir