Ana SayfaGüncelWhatsApp, iOS uygulaması için yeni bir 'kalp' güncellemesi yapıyor!

WhatsApp, iOS uygulaması için yeni bir ‘kalp’ güncellemesi yapıyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan mesajlaşma platformlarından biri şüphesiz WhatsApp. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, iOS uygulamasına bir yenilik daha yapıyor. İşte detaylar

whatsapp ios kalp animasyon

Tüm kalplere animasyon geliyor!

Hem Android hem de iOS’daki WhatsApp uygulamasında, uzun zamandan beri karşıdaki kişiye kırmızı kalp atınca büyüyüp küçülme animasyonu görüyorduk. Şimdi şirket, diğer kalplere de bu animasyonu eklemeyi planlıyor. WABetaInfo’ya göre, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mor, siyah ve beyaz kalplerde çok yakında kırmızı kalpte olan büyüyüp küçülme animasyonunu görmeye başlayacağız.

İlk olarak iOS platformunda kullanıma sunulacak.

Yenilik şu anda kapalı test aşamasında ancak yakın zamanda test aşamasına geçip kullanıcılara sunulacağı düşünülüyor. İlk olarak WhatsApp iOS uygulamasına gelecek. u yenilik Android’e ne zaman geleceği henüz belirsizliğini koruyor. Yeni gelişmeler oldukça sizi haberdar etmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir