Ana SayfaGüncelTikTok, BeReal'den İlham Aldı ve Deneysel 'Şimdi' Özelliğini Başlattı

TikTok, BeReal’den İlham Aldı ve Deneysel ‘Şimdi’ Özelliğini Başlattı

Görünüşe göre günlük resim paylaşım trendine atlayan tek kişi Instagram değil. Bunun nedeni, TikTok’un BeReal’den ilham alması ve yeni bir deneme başlatması hakkında daha fazla haberimiz var .

Bu özellik, kullanıcılardan kameralarından herhangi biri aracılığıyla yeni bir görüntü koymalarını isteyecek. Diğer seçenek, arkadaşlarınızı günlük işleriniz veya rutininiz hakkında bilgilendirmek için 10 saniyelik bir video koymaktır. Tüm kullanıcılar, rastgele zamanlanmış istemi aldıktan sonra ayrıntılarını paylaşmak için çok küçük ve gizli bir pencereye sahip olacaklar.

Görsel durumla ilgili bir sonraki güncellemeniz olarak bakabilirsiniz.

Bu yeni test, uygulama tarafından bu hafta onaylandığı üzere önümüzdeki birkaç hafta içinde gerçekleştirilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, her zamanki Amerikan uygulaması aracılığıyla erişilebilir olacak. Ancak, onu farklı ülkelerdeki bir sonraki favori özel uygulamanız olarak bulabilirsiniz.

Şaşırtıcı olmayan şey, pek çok özelliğin gençler için ne kadar sınırlı olduğudur. Bu nedenle, uygulamada görülen 13 ila 15 yaş arasındaki herkes, yakın arkadaşlarından yorum alacaktır. Bu arada, 18 yaşına gelene kadar Keşfet aracılığıyla içerik paylaşma şansın olmayacak.

yalan söylemeyeceğiz; haber kesinlikle çok ilginç. Ne de olsa, popüler kısa video uygulamasının ezeli rakipleri genellikle TikTok’tan ilham alırken görülüyor. Şimdi roller değişmiş gibi görünüyor ve bunu görmek heyecan verici.

Uygulamanın neden bu yoldan gitmeyi seçtiğini kesinlikle anlıyoruz. BeReal’ın temel konseptini üstlenmek, günlük gönderiler koymak anlamına gelir ve bu, kullanıcıların daha fazla içerik için uygulamaya geri dönmesini sağlar. Bir platform daha ne ister?

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir