Ana SayfaGüncelTikTok, Instagram tarzı ücretli abonelikleri test etmeye başladı!

TikTok, Instagram tarzı ücretli abonelikleri test etmeye başladı!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başlarında şüphesiz TikTok ve Instagram geliyor. Bu iki büyük sosyal medya devi, bir süredir birbirlerinden aldığı yeni özellikler ile gündeme geliyor. Bugün, daha henüz duyurusu yeni yapılmış olan bir Instagram özelliğinin TikTok’a geleceği bildirildi.

tiktok

Instagram benzeri ücretli abonelikler, TikTok’a geliyor!

Bir TikTok sözcüsü, Engadget’a verdiği röportajda, şirketin ücretli abonelik konusunda şu anda bir çalışma içerisine girdiğini söyledi. İlk etapta sınırlı sayıda kullanıcı tarafından test edilen bu özellik sayesinde kullanıcılar, sevdikleri içerik oluşturuculara ücretli şekilde abone olarak özel bir takım içeriklere ulaşabilecekler.

Özellik hakkında şu anda pek bir bilgi bulunmuyor

Özellik hakkında şu anda ekstra pek bir bilgi bulunmuyor. Instagram’ın bu adımından hemen sonra TikTok tarafından bu hamlenin gelmesi özellikle sosyal medya uzmanları tarafından garipsenen bir durum oldu. Çünkü bu şirketler, özellik kopyalamadan önce en az bir kaç ay bekliyordu. Bu özellik hakkındaki bilgilere önümüzdeki günlerde ulaşılabileceği düşünülüyor. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir