Ana SayfaGüncelTikTok, Soru Cevap özelliğini yeniden başlattı!

TikTok, Soru Cevap özelliğini yeniden başlattı!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz TikTok. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, bir süre önce kaldırdığı soru cevap özelliğini yeni özelliklerle geri getiriyor.

tiktok marketplace

Kaldırılan soru cevap özelliği geri geldi!

Sosyal medya devi TikTok, Instagram benzeri soru cevap özelliğini ilk getirdiğinde kullanıcılar çok heyecanlanmıştı. Bu özellik bir süre ilgiyle karşılanmıştı ve özellikle canlı yayınların çoğu soru cevap üzerine yapılıyordu. Ancak şirket bazı teknik nedenlerden dolayı bir süre önce bu özelliği yayından kaldırmıştı. Kaldırılan bu özellik geliştirilerek yeniden kullanıcılara sunuldu.

Soru cevap özelliğine yeni eklemeler yapıldı

Artık soru cevap yayınlarınızda istediğiniz kişileri sizle birlikte soruları cevaplamaya davet edebileceksiniz. TikTok, soru cevap özelliğini kapatmaya yarayan bir butonu da ayarlara eklemiş durumda. Bu buton sayesinde soru cevap özelliğini kullanabilecek kişileri takipçiler veya hiçkimse olarak değiştirebileceksiniz.

Ayrıca TikTok, kullanıcıların direkt olarak şirkete sormak istedikleri sorular için TikTok’a sor özelliğini de bu güncelleme ile getiriyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar TikTok hakkında merak ettikleri içerikleri direkt şirkete sorabilecek, yanıtları da videolu şekilde alabilecek.

Bugün itibariyle sunulmaya başlandı

Soru cevap özelliği, şu anda iOS ve Android kullanıcılarına yeniden sunulmaya başladı. Eğer size henüz daha gelmediyse bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Yeni gelişme olması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir