Ana SayfaGüncelTikTok, yeni özelliklerini kullanıma sunuyor!

TikTok, yeni özelliklerini kullanıma sunuyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz TikTok. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, kullanıcılar için birden fazla önemli yenilik yapıldı. İşte o yenilikler

tiktok

1080p yüklemelere izin verilecek

Son zamanlarda kullanıcıların şikayet etmeye başladıkları bir konu ise video yüklemeleri idi. Bu zamana kadar maksimum 720p desteği veren TikTok, bugün itibariyle 1080p yüklemeleri de destekliyor. Bu özelliği kullanmak için ayarlardan HD Yükleme seçeneğini açmanız gerekir.

Videolar daha güzel bir görünüme kavuşacak

Uygulama, bir videonun genel görünümünü iyileştirmenin kolay bir yolunu sunuyor. Yeni Görsel Geliştirme düğmesi ile TikTok, tek bir dokunuşla pozlama, düşük ışık ve renk düzeltme özelliklerini iyileştireceğini söylüyor. Bir video kaydettikten veya yükledikten sonra, sağ paneldeki Geliştir düğmesine dokunabilirsiniz. Değişiklikleri beğenmediyseniz, düğmeye tekrar dokunmak değişiklikleri geri alacaktır.

GIF’lere yeşil perde entegrasyonu geldi

Arkaplan yok etmeyi sağlayan yeşil perde efekti, artık GIF’leri de destekleyecek. Böylelikle artık TikTok videolarınızın arkaplanlarına GIF ekleyebileceksiniz.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir