Ana SayfaGüncelTwitter Blue, Android kullanıcılarına bir özellik getirdi!

Twitter Blue, Android kullanıcılarına bir özellik getirdi!

Bir süredir Twitter Blue abonelerinin aylık bir ücret ödedikten sonra birçok avantaj elde ettiğini görüyoruz. Bu üyelere ilk günden beri mega bir avuç güncelleme ve özel işlevsellik sözü verildi. Ancak bu özelliklerin bir kısmının Android’e gelmesinin biraz zaman aldığını söylemek yanlış olmaz.

Ancak beklemeye kesinlikle değdiğini düşünüyoruz çünkü Android kullanıcıları nihayet uygulamanın gezinme çubuğunu özelleştirilebilir bir dokunuşla değerlendirebiliyor. Gerekli olduğunu düşündüğünüzde düzenleme yapmayı düşünün.

Geçen hafta Twitter Blue’nun artık Android için özelleştirilmiş navigasyon tasarımı için nasıl destek sağlayacağına dair duyurular yaptığını duyduk. Unutmadan önce, bu özellik iOS kullanıcıları için geçen yıl Kasım ayında duyuruldu, bu nedenle kesinlikle Android üyelerinin bundan yararlanma zamanı geldi.

Yeni özellik, Mavi Aboneliği olan Android kullanıcılarının arama seçeneğini ve Topluluklar, metinler, bildirimler ve boşluk seçenekleri gibi bir dizi başka sekmeyi düzenlemesine olanak tanır. Aynı zamanda, kullanıcılara artık herhangi bir simgeden kurtulma veya tercihlerine göre yeniden hizalama şansı veriliyor. Ancak, ana Ana Sayfa düğmesini silmelerine izin verilmeyecek.

Android için aktif Blue Abonesi olanlar, Twitter Blue’ya tıklayıp ana menüye ulaşarak özelliğe erişebilirler. Bundan sonra, bir dizi aktif abone, ekranın alt yarısına doğru özel gezinme çubuğunu görebilir.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir