Ana SayfaGüncelTwitter, çift tıklama ile beğenme özelliğini kullanıma sunuyor!

Twitter, çift tıklama ile beğenme özelliğini kullanıma sunuyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başlarında Twitter geliyor. Şirket, bu zamana kadar kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, kullanıcıların platformda diğer kullanıcılar ile daha kolay etkileşime girebilmesi adına bir yenilik yaptı. İşte o yenilik ve detayları

twitter çift tıklama beğenme

Çift tıklama ile Tweet beğenme dönemi resmen başlıyor!

Test edilmeye başlanan özellik sayesinde artık Twitter kullanıcıları aynı Instagram’da olduğu gibi çift tıklama ile tweet beğenebilecek. Yani artık bir kişinin bir tweeti beğenmesi için kalp butonuna basması gerekmeyecek, çift dokunma ile kolay bir şekilde beğeni işlemi yapılabilecek. Bu güncelleme ile birlikte kullanıcıların beğeni sayılarının artacağını söyleyen sosyal medya uzmanları, bunun bir benzerinin Instagram’da yaşandığını hatırlattı.

Sosyal medya uzmanları bunun bir dönüm noktası olduğu görüşünde

Instagram’a çift tıklama ile beğenme özelliğinin gelmesi ile şirketin zamanında yeni bir döneme girdiğini belirten uzmanlar, aynısının Twitter için de yaşanacağını söylüyor. Ancak bu özelliğin etkisini tüm kullanıcıların kullanımına sunulduktan sonra görebileceğiz. Özellik şu anda test ediliyor ve çok yakın zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor. Peki siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın! Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir