Ana SayfaGüncelTwitter, Mesaj İstekleri bölümüne önemli bir yenilik getiriyor!

Twitter, Mesaj İstekleri bölümüne önemli bir yenilik getiriyor!

Twitter, uzun zamandan beri insanları daha fazla etkileşime sokmak için bir sürü yenilik yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Mesajlaşma alanında bir sürü yenilik yapan şirket hem daha fazla yenilik yapmaya hemde bu yenilikleri geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Mesaj İstekleri bölümüne bazı yenilikler getiren şirket, bu sefer bir yenilik daha getirdi.

twitter mesaj istekleri twitter mesaj istekleri 

Kullanıcılar, aradıkları mesajı daha hızlı ve kolay şekilde bulacak

Yeni gelen özellik sayesinde artık Mesaj İstekleri kutunuz karmaşık bir hal almaktan kurtuluyor. Eğer yüksek etkileşimli bir sosyal medya hesabı sahibiyseniz Mesaj İstekleri kutunuzda önemsiz çok fazla mesaj olduğunu ve önemlilerin de arada kaybolduğunu biliyorsunuzudur. Artık bu yeni özellik sayesinde önemli mesajları çok daha kolay bir şekilde bulabileceksiniz.

Mesajlar konulara göre filtrelenebilecek 

Bu yenilik sayesinde artık Mesaj İstekleri kutunuzdaki size gelen mesajlar konulara göre filtrelenebilecek. Yani sizin için önemli olan mesajlar daha üstte gösterilecek. Bu sayede mesajlara tek tek bakmakla zaman kaybetmeden aradığınız mesajı bulmuş olacaksınız. Ayrıca mesajları kronolojik olarak sıralama ve istenmeyen görüntüleri otomatik engelleme özelliği de bu özellikle birlikte geldi. Twitter tarafından yapılan bu yenilik kullanıcılar tarafından çok olumlu geri dönüşler aldı. Twitter, son zamanlarda birçok yenilik yaptı ve çok olumlu geri dönüşler aldı. Bu zamandan sonra da yine yapmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Kaynak

İlgili Haber: Twitter, DM’de ‘Sesli Mesaj’ özelliğini test ediyor!

 

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir