Ana SayfaGüncelTwitter, NFT alanında yeni bir özellik test ediyor!

Twitter, NFT alanında yeni bir özellik test ediyor!

Twitter başka bir yeni özellik deniyor ve bu sefer NFT dünyasıyla ilgili.

Söz konusu yeni özellik, belirli pazaryerlerinde dijital ürünler için bir bağlantı herkese açık olarak paylaşıldığında, NFT sanat eserlerini önizleme görüntüleri olarak yerleştirir.

Şimdilik, uygulamadaki Blue abonelerinin NFT’lerini profil resimlerinde herkese açık olarak görüntülemek için koyduğu görülüyor. Artık NFT’ler için, tam olarak bir kripto cüzdanı değil, URL’lerden yapıldıkları için hiçbir maliyeti olmayan sanat eserleri açısından çok daha fazla seçenek sunuyor.

Bu, Twitter’ın uygulama genelinde çevresindeki topluluk tartışmalarına birçok şeyi beslemesine yardımcı olacaktır.

Gördüğünüz gibi, bu Twitter’ın yeni sunum deneyleri yelpazesinin bir parçası. Uygulama, bir dizi belirli yayın için önizlemeye birkaç yeni bağlantı koyuyor. Daha büyük resimler, farklı yazı tipi boyutları ve daha fazla tıklama sağlayan bazı belirgin CTA’lar içerirler. Bu, Twitter’ın kendisine yönlendirilen daha fazla trafik aracılığıyla en iyi yayıncılarla donatılması için yapılır.

NFT listeleriyle bağlantılı yeni bir sürece oldukça benzer. Bu, Twitter’ın bir süre önce uygulamada kaybolduğunu düşündüğü NFT tartışma dünyasına eğilmesine yardımcı olacaktır. Unutmayın, birçok insan NFT’lerin ortadan kalktığını hissetti, ancak hala onlara hayran olan ve onlardaki büyük potansiyeli gören büyük bir topluluk yığını var.

Pek çok NFT meraklısı topluluğunun benzer ilgi alanlarını paylaşan çok sayıda insanla bağlantı kurmakla ilgilendiğini söylemek yanlış olmaz. Para harcamak ve topluluklarını sergilemek istiyorlar.

Twitter ve diğer birkaç sosyal medya uygulamasının bu tür çabaları mümkün kılmak için özenli çabalar göstermesinin bir nedeni bu olabilir. Bakın, amaç NFT tartışmaları yapmak ve NFT topluluğunu bu tür yollarla katılımın mümkün olduğu bir noktaya getirmek.

Bunu Twitter’ın ana odak noktalarından biri olarak görüyoruz ve platformun kripto dünyasına ve Web3 çağına daha fazla eğilip eğilmeyeceğini sadece zaman söyleyebilir. Ama bu kesinlikle akıllıca bir başlangıç. Unutmayın, kararlar CEO Elon Musk’ın Twitter’ın yeni sahibi olduğu bir zamanda geliyor. Ve daha ilk günden firmada çok sayıda şaşırtıcı değişiklik yaptı.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir