Ana SayfaGüncelTwitter, Web, iOS ve Android Arayüzlerine Yeni Bir Görünüm Veren Yenilikçi Simgeler...

Twitter, Web, iOS ve Android Arayüzlerine Yeni Bir Görünüm Veren Yenilikçi Simgeler Sunuyor

Twitter, son birkaç yılda bir dizi değişiklik geçirdi.

Bir görsel yeniden tasarım girişimini en son 2021’de duymuştuk. Ancak bugün, önde gelen sosyal medya uygulaması web, Android ve iOS platformları için benzersiz bir simge koleksiyonunu piyasaya sürdü .

Pop-up ikonlar sadece temiz bir nefes almakla ve bakmak için harika olmakla kalmıyor, sadece Twitter’ın yıllardır eksikmiş gibi göründüğü o rafine çekiciliği ekliyorlar.

Platformda stilin evrimini görmek, son değişiklikten biraz farklı olduğunu hissetmenize neden olabilir. Ve değişikliğin incelik açısından incelikli olabileceği konusunda hemfikir olsak da, yine de alkışlamaya değer.

Uygulama, değişikliği fark etmeyebilecekler için simgelerin öncesi ve sonrası resimlerini koyuyor ve şimdiye kadar onu seviyoruz.

Şirket son zamanlarda piyasaya sürülme haberleriyle halka açıldı. Bugün, en son değişiklikleri ve kullanıcıların görünümü nasıl hissettiklerini nasıl yorumlayabilecekleri hakkında gönderiyi tweetlediler.

Ancak bir bütün olarak, çizilen çizgilerde çok daha cesur bir çekiciliğe ve son görünüm açısından biraz daha kabarcıklı bir auraya açıkça tanık olabiliriz.

Şirketin sözcülerinden biri geçtiğimiz günlerde medya kuruluşlarına konuşurken yakalandı. Uygulamanın web, iOS ve Android sürümleri için kullanıma sunulmasının nasıl olacağını açıkladı. Ve sürüm için ana hatlarıyla belirlenmiş belirli bir program olmayabilir, kullanıcılar yakında onu alacaktı. Ancak bu, yalnızca uygulamayı zamanında güncellemeyi seçerseniz geçerlidir.

Twitter, amacın ince, uyumlu ve fazladan küstahlık unsuruna sahip bir stil yaratmak olduğunu söylüyor. Ve bu yönü çivilediklerini hissediyoruz.

Pek çoğuna göre, çok anlamlı olmayacak, ancak uygulamanın gerçek bir değer katacak bazı özellikler üzerinde çalışmakla meşgul olduğunu düşünüyoruz. Bu, kullanıcılara başkalarının uygulamada onlarla nasıl etkileşimde bulunduğu konusunda daha fazla kontrol sağlarken, sözleri takip etmenin yenilikçi bir yolunu içerebilir.

Uygulamanın pek çok hayranının bir süredir talep ettiği eski ve çok beklenen Düzenleme Düğmesini unutmayalım. Ve biliyoruz, sadece Twitter’ın Mavi Üyelerine ödeme yapanlar için uygun ama hey, en azından bu bir başlangıç, sence de öyle değil mi?

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir