Ana SayfaGüncelWhatsApp, iki yeni özelliğe kavuşacak!

WhatsApp, iki yeni özelliğe kavuşacak!

WhatsApp, gelecek hizmetlerden kısa bir korkudan sonra dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması statüsünde sağlam bir şekilde güvence altına alındığından, platform kullanıcılara sağlayabileceği hizmetleri daha da optimize etmek için bazı değişiklikler yapıyor. Şu anda beta test aşamasında olan birkaç yeni özellik var ve her ikisi de muhtemelen WhatsApp’taki kullanıcı deneyimini yükseltecek.

WhatsApp’ın yaklaşan bir sürümü için not edilen ilk büyük güncelleme, büyük ölçüde mesajlaşma hizmetinin masaüstü sürümü etrafında toplanmıştır. Kullanıcılar artık uygulamalarını açmak zorunda kalmadan resim ve video göndermelerini sağlayacak bir kısayola sahip olacaklar. Bu, daha hızlı görüntü paylaşımına izin verecek, ancak kullanıcılar yine de WhatsApp gibi hizmetlerin standart bir parçası olan dosya sıkıştırmasıyla mücadele etmek zorunda kalacaklar.

Daha önce, kullanıcılar bir dosya seçme seçeneğine sahipti, ancak daha sonra aradıklarını bulana kadar tüm farklı dosya türlerini seçmek zorunda kaldılar. Tüm bunlar söylenmişken ve şimdi aradan çıkarken, kullanıcıların WhatsApp için akıllı telefon uygulamasını nasıl kullanacaklarına benzer şekilde galerilerinde gezinebileceklerini belirtmek önemlidir.

WBI’ye göre, WhatsApp’ın kartlarında olan ikinci güncelleme, iş için WhatsApp ile ilgilidir. Daha spesifik olarak, WhatsApp for Business uygulaması artık bir topluluklar bölümüne sahip olacak, çünkü bu, özelliği kurumsal sınıf kullanıcılara potansiyel olarak getirebilecek türden bir şey.

Bu uzun zamandır talep edilen bir özellik ve WhatsApp’ın nihayet buna ulaşmış olması harika.

Bu güncellemelerin her ikisi de WhatsApp’ın uygulamayı değiştirmek ve yükseltmek için sürekli perde arkasında çalıştığını gösteriyor gibi görünüyor. Bu güncellemelerin daha geniş bir şekilde kullanıma sunulması şu anda onaylanmamış olsa da, beta testi, her şeyin dikkate alındığı ve dikkate alındığı sürümün hemen köşede olduğunu gösteriyor gibi görünüyor.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir