Ana SayfaSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp, İş Rehberi özelliğini test ediyor!

WhatsApp, İş Rehberi özelliğini test ediyor!

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformu olan WhatsApp, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adına yeni özellikleri üzerinde yoğun bir çaba harcıyor. WhatsApp ile ilgili haberleriyle ün yapan WABetainfo, platformun üzerinde çalıştığı yenilikleri okuyucularına aktardı. Bu yeniliklerden birisi ise özellikle işletmelerin beğeneceği türden.

Yeni özellik Yakındaki İşletmeler sekmesiyle geliyor

WhatsApp, yakındaki işletmeleri doğrudan uygulama içinde aranmasını sağlayan bir özellikle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Böylesine çok kullanıcısı olan bir platformda aramalar sayesinde bulunmak, hiç kuşkusuz işletme sahiplerinin yüzünü güldürecek. İş Rehberi, Yakındaki İşletmeler sekmesinde görünecek.

Yakındaki İşletmeler sekmesinde kategori seçme özelliğinin de bulunacağı belirtiliyor. Böylece WhatsApp uygulamasını kullanırken otel, restorant ve market için arama yapılabilecek. Özellik henüz test aşamasına geçmeye hazırlanıyor. Ancak şirket, bir an önce tüm kullanıcılara sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. İddialara göre özellik, birkaç ay önce Sao Paulo’da test edilmeye başladı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir