Ana SayfaGüncelWhatsApp Kullanıcıları için Yeni Güncellemeler Geldi!

WhatsApp Kullanıcıları için Yeni Güncellemeler Geldi!

Son zamanlarda iletişim devi WhatsApp, kullanıcılarını tam anlamıyla hayran bırakabilecek çeşitli güncellemeler yayınladı.

Artan sayıda WhatsApp kullanıcısı ile mesajlaşma platformu, Android kullanıcıları ve Windows kullanıcıları için hem şirket hem de kullanıcıları için faydalı olabilecek birden fazla güncellemeyi dört gözle bekliyor. WBI

, şirketin odaklandığı güncellemelerden birinin, Windows beta kullanıcıları için durum yanıtı ve uygulama kenar çubuğu olduğunu bildiriyor . Bu güncelleştirme, Windows beta 2.2240.1.0’da mevcuttur. Aşağıdaki güncellemede kullanıcılar durum güncellemelerine bir emoji ile yanıt verebilmektedir. Aşağıdaki özellik çeşitli işletim sistemlerinde zaten mevcuttur.

Bu güncelleme ile Windows beta kullanıcıları, WhatsApp durumlarına yalnızca farklı bir kullanılabilir emoji seti ile yanıt verebilir. Bu güncelleme için durum güncelleme veya durum güncellemelerini silme hala mevcut değil. Bunun yanı sıra, en son güncellemede, kullanıcıların ayarlara, profillere ve durum güncellemelerine kolayca erişebilecekleri bir kenar çubuğu da gösteriliyor.

 

Bu güncelleme, Windows için WhatsApp’ta ekstra özelliklerle sunulacağı için kullanıcılar için faydalı olabilir. Bu güncelleme hala ekip tarafından test edilmekte ve incelenmektedir. Çeşitli beta test kullanıcıları bu güncellemeyi farklı sonuçlarla test etti. Beta test kullanıcıları tarafından başarıyla test edildikten sonra güncellenen WhatsApp sürümü resmi olarak Microsoft mağazalarında satışa sunulacak.

WhatsApp’ın yayınladığı bir diğer yeni güncelleme, Android beta’daki iş araçları sekmesinin lansmanı.

WhatsApp Business, son yıllarda mükemmel bir performans sergiliyor ve hem işletme sahipleri hem de müşteriler için fazlasıyla hedeflenmiş bir pazar yakaladı. Kullanıcılar için aşağıdaki güncellemeyi başlatmak, iletişim devi için akıllıca bir adım olabilir.

WhatsApp Business beta’nın güncellenmiş sürümünde, eski moda kamera simgesinin yerini “iş aracı” simgesi alıyor. Aşağıdaki değiştirme, WhatsApp’ın iş kullanıcıları için bir zevk olabilir. Bu güncelleme ile işletmeler, WhatsApp ayarlarını açmadan çeşitli iş araçlarına kolayca ulaşabiliyor.

İş araçları, WhatsApp’ın iş kullanıcıları için birçok seçenek sunar. Güncellenen bu özellik ile kullanıcıların her seferinde WhatsApp ayarlarına gitmeden iş araçlarına geçiş yapmaları kolaylıkla sağlanabilecek.

Aşağıdaki güncelleme, WhatsApp Business kullanıcılarının kolaylığı için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, WhatsApp Business Beta’nın güncellenmiş sürümüne sahip olan herkes bu güncellemeye erişebilir.

Bu güncelleme, Android 2.22.22.10 sürümü ile uyumludur.. Bunun yanı sıra, halen çeşitli test uzmanları tarafından test edilmekte ve incelenmektedir. Çeşitli beta test kullanıcıları bu güncellemeyi farklı sonuçlarla test etti ve kullanıma hazır olduğunda kurulum için resmi olarak yayınlanacak.

Sonuç olarak, şu anda toplam 2 milyar WhatsApp kullanıcısı var. İletişim devinden gelen herhangi bir güncelleme, tüm ekip için bir soru işareti olabilir. Ancak diğer işletmeler gibi şirket de yüksek umutlarla rekabetçi pazara ve her iki tarafın avantajlarına odaklanıyor.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir