Ana SayfaGüncelWhatsApp Mesaj Düzenlemeye İzin Verecek!

WhatsApp Mesaj Düzenlemeye İzin Verecek!

WhatsApp, onu dünya çapında milyarlarca kullanıcı için çekici bir mesajlaşma uygulaması haline getiren bir dizi özelliğe sahiptir. Durum böyle olmasına rağmen, özellikle anlık mesajlaşma platformuna henüz ulaşmamış bir özellik var. Söz konusu özellik, mesajları gönderdikten sonra düzenleme yeteneğidir.

WhatsApp’ın Discord gibi en büyük rakiplerinden bazıları zaten bu özelliği sunuyor ve Discord da kullanıcıların bu özellik için ödeme yapmasını gerektirmiyor. Bu özelliğin ne kadar yararlı olabileceği göz önüne alındığında ve WhatsApp’ın uzun süredir bunu sunan rakipleri olduğu göz önüne alındığında, mesajlaşma uygulamasının hızlı hareket etmesi gerekiyordu.

Tüm bunlar söylenmiş ve şimdi yoldan çıkmışken, bu özelliğin gelecekte WhatsApp kullanıcılarına gelebileceğini unutmamak önemlidir. Bu, beta sürümüne dayanmaktadır ve birkaç beta testçisi özelliği aldıklarını bildirmektedir.

Onlara mesajın içeriğini düzenleyebilecekleri on beş dakikalık bir pencere verdi. WhatsApp’ın en son sürümüne sahip olmayan kullanıcılar düzenlenmiş mesajları göremediler, bu nedenle daha geniş bir dağıtımın uygulanması biraz zaman alabilir.

Bu, yakın gelecekte platforma gelecek olan yeni özelliklerden sadece biri. Ufuktaki bir diğer özellik de bir arama çubuğudur. Kullanıcıların uygulama ayarlarını gözden geçirmesini, aksi takdirde olabileceğinden çok daha kolay hale getirecek ve bu da uygulamayı nasıl kullandıkları üzerinde daha iyi kontrol elde etmelerine yardımcı olabilir.

Sonuç olarak, WhatsApp’a gelen bazı heyecan verici değişiklikler var gibi görünüyor. Mesaj düzenleme özelliği, WhatsApp kullanıcılarının uzun zamandır talep ettiği ancak hiç teklif etmediği bir şeyi potansiyel olarak getirebilecek türden bir şey olması nedeniyle özellikle ilginçtir, bu da bazılarının Discord ve Telegram gibi diğer uygulamalara geçmesine yol açmış olabilir.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir