Ana SayfaGüncelWhatsApp yakında yeni bir özellik getirecek!

WhatsApp yakında yeni bir özellik getirecek!

WhatsApp, sevdikleri ve tanıdıklarıyla iletişimde kalmak için her gün kullanan milyonlarca insanla uzun zamandan beri dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri olmuştur. Uygulama, 2009 yılında uygulama geliştiricileri Jan Koum ve Brian Acton tarafından başlatıldı ve daha sonra Facebook tarafından 2014 yılında 19.3 milyar dolara satın alındı.

Hepimizin bildiği gibi, her uygulamanın, hizmetlerini kullanıcılarına daha fazla sunmak için güncellemelere ve yeni özelliklere ihtiyacı var ve aynı WhatsApp’ta durum böyle. Şu anda, biri halihazırda yayınlanmakta olan iki güncelleme var. WBI tarafından tespit edilen ilk güncellemede WhatsApp, kullanıcıların okunmamış sohbetleri filtrelemesine izin verecek yeni bir özellik yayınlıyor. Bu özellik daha önce bazı beta kullanıcılarının telefonlarında görülüyordu ve şimdi bu özellik henüz beta aşamasındayken daha geniş bir insan yelpazesi için mevcut.

Bu özellik, kullanıcıların WhatsApp sohbetlerini yalnızca okunmamış mesajları gösterecek şekilde filtrelemesine olanak tanır. Ancak bizim bilmediğimiz bazı nedenlerden dolayı bu özellik bir sonraki güncelleme için devre dışı bırakılmıştır.

Ancak, WhatsApp Beta Android 2.22.16.14 güncellemesine sahip olan kullanıcılar şanslı çünkü bu güncelleme bir şekilde bu sürüme girdi ve onlar için kullanılabilir durumda.

WABetaInfo tarafından yayınlanan bir ekran görüntüsünde görüldüğü gibi, belirli bir sohbeti aradığınızda, yalnızca sahip olduğunuz okunmamış sohbetleri gösterecek olan bu özelliği uygulayabileceksiniz.

Bu özellik şu anda yalnızca birkaç beta test kullanıcısı için yayınlandı, ancak daha fazla gelişme devam ediyor, bu nedenle Play Store’u kullanarak WhatsApp sürümünüzü güncel tuttuğunuzdan emin olun.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir