Ana SayfaYoutubeYouTube, indirimli “yıllık abonelik” seçeneği sunuyor!

YouTube, indirimli “yıllık abonelik” seçeneği sunuyor!

Dünyanın en büyük içerik platformlarından YouTube, dönem dönem yenilikler getirerek kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Kullanıcı odaklı olmaktan vazgeçmek istemeyen platform, bu kez geçici süreliğine de olsa ödeme kolaylığı sağlıyor.

23 Ocak gününe kadar “indirimli” yıllık abonelik tarifesi

YouTube, belirli ülkelerde yıllık abonelik sunmaya başladı. Bu ülkelerdeki kullanıcılar, 23 Ocak tarihine kadar indirimli olarak tarifelerden yararlanabilecek. Yıllık abonelik tarifesi uygulanacak ülkeler listesinde ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Rusya, Türkiye, Almanya, Tayland, Hindistan ve Japonya bulunuyor. Yıllık abonelik uygulaması, farklı fiyatlarıyla bu tarihten sonra da devam edecek.

Türkiye abonelik ücretleri belli oldu

YouTube, Türkiye için 23 Ocak tarihine kadar yıllık abonelik ücretini 152,99 tl olarak belirledi. Ayrıca sadece YouTube Musıc için yıllık üyelik isteyenlere yine aynı tarihe kadar 125,99 tl abonelik ücreti tarifesi bulunuyor.

Abone olabilmek için www.youtube.com/premium adresinden YouTube Premium seçeneğini tıklayınız. Açılacak sayfada bulunan “Yıllık plan, aile planı veya öğrenci planı ile tasarruf edin” yazılı cümleye tıklayarak ödeme planının bulunduğu sayfaya gidin. Ardından bu sayfa içinde Yıllık Plan seçeneğini bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir