Ana SayfaGüncelYouTube Mobil uygulamasında yenilikler yapıyor!

YouTube Mobil uygulamasında yenilikler yapıyor!

Covid-19 yüzünden artık birçoğumuz evde kalıyoruz. Evde kalınca da mecburen internet üzerinden zamanımızı geçirmeye çalışıyoruz. Bu süreçte büyük şirketler daha fazla kullanıcı çekebilmek için ve uygulamalarının popüleritesini arttırmak için çok fazla çalışıyor. Bugün bir hamle de dünyaca ünlü video izleme platformu olan YouTube ‘dan geldi. Şirket çok önemli bir yeniliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor! İşte detaylar!

YouTube ‘un yorumlar kısmı mobil uygulamasını kullananlar için büyük bir sıkıntı durumundaydı. Yorumları görebilmek için ekranı en aşağıya kaydırmanız gerekiyordu. Şirket, bugün yorumlar kısmının uygulamanın iOS ve Android sürümlerinde yerlerinin değiştiğini duyurdu.

Bu özelliğin iyi veya kötü olması sizin yorumlar kısmına ne kadar değer verdiğinize de bağlı. Ancak mevcut arayüzün pek de iyi olmadığını söylemek mümkün. Şirket, işte tam bu yüzden iOS ve Android uygulamalarının yorumlar kısmında bir değişikliğe gitti. YouTube, videonun açıklama kısmının altına yorumları görüntüleyebileceğiniz ve basınca yorumlar ekranı gelen bir kısayol koydu.

YouTube

Değişiklikler, Android ve iOS’ta önümüzdeki birkaç gün içinde güncelleme yoluyla gelcektir. bu nedenle yeni arayüzü daha hızlı almak için yapabileceğiniz çok fazla şey yoktur. Bununla birlikte güncel kalmak da her zaman iyi bir fikirdir. Bu nedenle Play Store üzerinden YouTube uygulamasını son sürüme yükseltmeyi ve sürekli güncel tutmayı da unutmayın.

Tüm gelişmelerden sizleri en hızlı şekilde haberdar etmeye devam edeceğiz.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir